Drukuj PDF

Zapraszamy do współpracy:

Wykonujemy kompleksowe opracowania projektowe, łącznie z projektami wnętrz.

Prowadzimy projekt od strony formalno-prawnej, załatwiając wszelkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę, zmianę sposobu użytkowania lub inne formalności wynikające z procesu inwestycyjno-projektowego. To pozwoli Państwu na ograniczenie czasu poświęconego na przygotowanie inwestycji, tak by więcej czasu pozostawić na dokładne określenia Państwa potrzeb.

Z chęcią pomożemy Państwu także w wyborze działki lub lokalu, które chcą Państwo wykorzystać na planowaną inwestycję - przeprowadzimy analizę możliwości zabudowy lub dokonamy oceny lokalu pod kątem możliwości jego adaptacji do Państwa potrzeb.

Wszystkie projekty opracowuje kadra techniczna z doświadczeniem projektowym i wykonawczym.

Spełniamy wszelkie wymagania określone w Ustawie o Zamówieniach Publicznych.

projekty-domow-bydgoszcz


PROJEKTY DOMÓW MIESZKALNYCH

Opracowujemy indywidualne projekty domów, zarówno jedno-, jak i wielorodzinnych. Prowadzimy projekt od sformułowania wraz z Inwestorem programu funkcjonalno-przestrzennego po uzyskanie pozwolenia na budowę lub po odbiór gotowego budynku w przypadku prowadzenia nadzoru autorskiego nad budową.

Tutaj można się zapoznać z listą projektów domów opracowanych przez nas, a tutaj zobaczyć część z nich.


projekty szpitali bydgoszczPROJEKTY SZPITALI I INNYCH OBIEKTÓW SŁUŻBY ZDROWIA

Wykonujemy projekty nowych obiektów oraz projekty adaptacji, modernizacji i rozbudowy istniejących obiektów służby zdrowia: przychodni, szpitali, gabinetów lekarskich. Opracowujemy także studia wykonalności, programy dostosowawcze.

Tutaj można się zapoznać z listą projektów dla służby zdrowia opracowanych przez nas, a tutaj zobaczyć część z nich.

projekty-konserwatorskie

PROJEKTY OBIEKTÓW ZABYTKOWYCH:

Projekty adaptacji, modernizacji i rozbudowy budynków zabytkowych opracowujemy we współpracy z osobami wykonującymi prace konserwatorskie.

Obiekty zabytkowe są szczególnym obszarem naszych zainteresowań i choć projektowanie w takich budynkach niesie ze sobą wiele ograniczeń, z przyjemnością podejmujemy się takich wyzwań.

Spis projektów obiektów zabytkowych

Galeria wybranych projektów obiektów zabytkowychPROJEKTY OBIEKTÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJprojekty-obiektow-uzytecznosci-publicznej:

Opracowujemy projekty hoteli, obiektów handlowo-usługowych, a także urzędów, zarówno jako przebudowy lub rozbudowy budynków istniejąch, jak projektowanych od podstaw.

Spis projektów obiektów użyteczności publicznej

Galeria wybranych projektów obiektów użyteczności publicznej


 

projekty obiektow przemyslowychPROJEKTY OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH:

Wykonujemy projekty hal produkcyjno-magazynowych, budynków zaplecza techniczno-socjalnego dla obiektów przemysłowych, zakładów gastronomii. Każdy projekt uzgadniamy wg wymagań obowiązującego prawa z rzeczoznawcami odpowiednich specjalności (ppoż, sanitarno-higieniczne, inne w zależności od specyfiki projektu).

Spis projektów obiektów przemysłowych

Galeria wybranych projektów obiektów przemysłowych


PROJEKTY WNĘTRZ:projekty-wnetrz-bydgoszcz

Opracowujemy projekty wnętrz, w tym uwzględniające zmiany w konstrukcji lub instalacjach. W zależności od potrzeb, uzyskujemy niezbędne uzgodnienia lub pozwolenie na budowę. W każdym projekcie architektonicznym staramy się stworzyć możliwość ciekawej aranżacji i zadbać o maksymalne wykorzystanie powierzchni.

Spis projektów wnętrz

Galeria wybranych projektów wnętrz